Detaylar

Kategori Roman - Türk Klasikleri
Yayıncı Neden Kitap Yayıncılık
Liste Fiyatı 13.89
Format Kitap
Barkod 9789752541924
Yayın Tarihi 2007-06-14
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 256
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Aldatan Erkekler Anlatıyor

Erkekler için aldatmak kural, sadakat istisna mı?

Aldatmak erkeğin elinin kiri mi sahiden? Ya pişmanlıklar? Kaybedilen sevgililer, terk edilen eşler, dağılan yuvalar, söylenen yalanlar, çekilen vicdan azapları...
Selda Uskan´ın derlediği, Posta Gazetesi´nde yayınlanan ve büyük ses getiren bu akıl almaz aldatma hikâyelerini bu kez erkeklerin kaleminden okurken; kimi zaman gülümseyecek, kimi zaman üzülecek, ama öncelikle aşkı, sadakati ve evlilik kurumunun günümüz toplumunda geçerliliğini sorgulayacaksınız.
“Zaman zaman soruyorum kendime, bu kadınlardan hangisini sevdim diye? Galiba bir tek Nisan´ı. Bir de çok gençken arkadaşlık kurmaya çalıştığımız, sanayideki o fabrika kızlarını... Karımla boşanmadık. Beni bırakmadı. Sık sık evi terk etti ama ayrılmadık.
Sonunda bir yazlık aldım. En azından yazları ayrıyız. Hayatımdaki tek kadın artık biricik kızım...”
“Yatakta bile basılsan inkâr edeceksin! İyi de nasıl olacak? Ayrıca bunu başaran bir erkek var mıdır? Siz bir hanımla halvet içindesiniz, kapı açılıyor, karınız içeri giriyor. Hadi bakalım, ne diyeceksiniz? “Aa, ben sizi tanımıyorum hanımefendi, ne karısı, sizi hayatımda görmedim. Müthiş bir benzerlik olsa gerek!”

Emeği Geçenler

Yazar   : Selda Uskan

Satış

13.89
Liste Fiyatı : 13.89
Kazancınız : 0.00
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.