Detaylar

Kategori Tasavvuf ve Tarikatlar
Yayıncı Panama Yayıncılık
Liste Fiyatı 21.30
Format Kitap
Barkod 9786052221600
Yayın Tarihi 2019-01-11
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 264
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Asla Boyun Eğme

Hakikatin düşmanlarına boyun eğmeyenlerin, zalim karşısında masumiyetin galip gel-mesinin romanıdır Hz. Sümeyye romanı. Muhteşem bir kalem ve üslup eşliğinde, tarihin en cesur ve imanlı kadın savaşçısının yüreğinin filmini izlemek, okur açısından müthiş bir keşif olacaktır.
Dursun Kuveloğlu

Elinizdeki kitap, İslam'ın baş düşmanı Ebu Cehil'in şehit ettiği Hz. Sümeyye'nin hayatının sürükleyici bir anlatımı. Alper Kağan Üçer, iki cihan serveri Hz. Peygamber'in insanlığı kurtuluşa çağırışını, atalarının Gök Tanrı inancını kalbinde yaşatan köle Sümeyye'yi, eşi Yasir'i ve oğulları Ammar'ı çarpıcı bir üslupla anlatıyor.
Müslümanların maruz kaldıkları büyük baskı ve işkencenin ilk kurbanları olan şehit karı-koca, Sümeyye ve Yasir asırlar öncesinden bize zulme ve küfre asla boyun eğmememizi haykırıyorlar. Allah onlardan razı olsun. Sayın Üçer'i bu güzel eser için kutluyorum.
Prof. Dr. Mehmet Öz (Türk Ocakları Genel Başkanı)

İki cihan güneşi Kutlu Nebi'nin Sabrediniz Ey! Yâsir ailesi! Size vadedilen yer cennettir müjdesine mazhar olan bir ailenin ferdi, İslam tarihine ilk kadın şehit olarak altın harflerle adını yazdıran asil kadın Hz. Sümeyye'nin örnek hayatını, akıcı bir üslupla elinizden bırakmadan okuyacaksınız.
Romanda bir yerde unuttuğu Türkçe'ye işaret edilme dışında bu yönüne vurgu yapıl-masa da Türkistan'dan Mekke'ye gelmiş bir kadın olduğunu bilerek romanı okumak sizlere ayrı bir heyecan katacaktır.
Prof. Dr. Musa Yıldız (Ahmet Yesevi Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı)

Emeği Geçenler

Yazar   : Çınar Ata

Satış

21.30
Liste Fiyatı : 21.30
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet

Temin Süresi: 2 Gün
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim