Detaylar

Kategori Edebiyat - Diğer
Yayıncı Destek Yayınları
Liste Fiyatı 24.00
Format Kitap
Barkod 9786053114611
Yayın Tarihi 2018-09-04
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 296
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 210

Bilinmeyen Hitler

İsa Mesih'ten sonra hakkında en çok yayın yapılan kişi Adolf Hitler'le ilgili yeni ve bilinmeyen ne kalmıştır? Yeni ve bilinmeyen pek çok olay tarihin sis perdesi ardında gün ışığına çıkarılmayı bekliyor çünkü birçok belge uzun yıllardır kamuoyundan gizleniyor. Özellikle 1991 yılından sonra açıklanmaya başlanan belgelerin çoğu, tarihçiler tarafından yıllardır kesin doğru kabul edilen birçok bilgi ve yorumun geçersiz olduğunu ortaya çıkardı.
Aytunç Altındal, BİLİNMEYEN HİTLER'deki yeni belgeler, bulgular ve bilgilerle iktidara geldiği 1933 yılına kadar Hitler'in hayatından kesitler sunuyor. Hitler'in bir iş kazası olmadığını, Nazilere yolunu açan esrarengiz bir Okült örgütle ilişkilerini, bu örgütün kurucu ve yöneticisinin hiç değinilmemiş yönlerini gün ışığına çıkarıyor. Thule Gessellschaft adıyla bilinen bu gizli örgütün kurucusu Baron Rudolf von Sebottendorff, çift taraflı bir casus ve aynı zamanda Bektaşi ve Mason'du.
Tarihçilerden kendisini on yıllarca gizlemeyi başaran Hitler'in yol göstericisi ve rakibi olan Sebottendorff Türk vatandaşıydı ve Hitler'i iktidara getiren esrarengiz örgütü ilk kez İstanbul'da kurmuştu. Hitler'in hiç bilinmeyen bu yönünü Alman ve İsrailli araştırmacılar da ilk kez bu kitaptaki belgelerden öğrenmişlerdir.

Emeği Geçenler

Yazar   : Aytunç Altındal

Satış

24.00
Liste Fiyatı : 24.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim