Detaylar

Kategori Beslenme - Diyet
Yayıncı Destek Yayınları
Liste Fiyatı 36.00
Format Kitap
Barkod 9786053114390
Yayın Tarihi 2018-07-03
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 296
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 155 X 215

Beslenmenin Kanser Tedavisindeki Gücü

Onkoloji diyetisyenliği yolculuğum 1996 yılında Hacettepe Üniversitesi onkoloji kliniklerinde başladı ve halen sürüyor. Bu yolculuğumu elinizdeki kitapla taçlandırdığım için çok mutluyum.
Kanser hastalarının sıklıkla duyduğu beslenme önerisi Her şeyi yiyebilirsin ama şeker kesinlikle yememelisin, kırmızı et yeme, doğal beslen, paketli gıdalardan uzak dur şeklindedir. Ne yiyeceğim şimdi? sorusu ise genelde yanıtsız kalır.
Meslek hayatım boyunca hasta ve hasta yakınlarının En doğru, en iyi nasıl beslenirim? çırpınışlarına şahit oldum. Bu çırpınışlara ışık tutmak için o her şeyin aslında ne olduğunu, bilimsel bilgiler ışığında nasıl yeterli beslenebileceğinizi bu kitapta bulacaksınız.
Tedavi sürecinde yeterli beslenmenin sağlanması ve tedavi sonrası dönemde kanserden korunmak için beslenme planında yapılması gereken kritik değişiklikler vardır. Basit, anlaşılır ve etkili bir dille yazılmış olan bu kitabın hasta, hasta yakınları ve kanserden korunmak isteyen bireyler için bir başucu kitabı olmasını diliyorum.
Unutmayın: Beslenme takibi ve kanser tedavisi bir bütündür.

Emeği Geçenler

Yazar   : Dilşat Baş

Satış

36.00
Liste Fiyatı : 36.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim