Detaylar

Kategori Roman - Çağdaş Dünya Edebiyatı
Yayıncı Everest Yayınları
Liste Fiyatı 19.00
Format Kitap
Barkod 9789752897298
Yayın Tarihi 2010-05-30
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 300
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 135 X 195

Costaguana'nın Gizli Tarihi

İLK ROMANIYLA KOLOMBİYADA SON 25 YILIN EN İYİ İLK ROMANCISI SEÇİLEN J.G. VASQUEZ BU KİTABIYLA DA TÜM DÜNYAYA KENDİNİ KABUL ETTİRDİ.

Londra, 1903, Kolomiyalı Jose Altamirano, adını hatırlamak bile istemediği bir karayip ülkesinden yeni gelmiştir. Bu sırada Joseph Conrad, sonunda Nostramo adını alacak yeni romanını yazmaya çabalamaktadır. Peşinden suçluluk ve pişmanlık duygularını sürükleyen Altamirano, bir insanın ve bir ülkenin başına gelebilecek en korkunç şeylere tanık olmuştur. Conradınsa, Güney Amerikada Costaguana Cumhuriyeti adını verdiği hayali bir ülkede geçen öyküsünü tamamlayabilmesi için o bölgeden gelen birinin yardımına ihtiyacı vardır. Bu ikiz ruhların, Altamirano ile Conradın buluşmasıyla 1820 ŞubatInda başlayan o sırlarla dolu hikâye ilk kez anlatılacak, Costaguananın gizili Tarihi açığa çıkacaktır.

Qwery ödülü (Barselona) ile Funcion Libros&Letras ödülüne (Bogota) layık görülen Costauananın Gizli Tarihi, Latin Amerika Edebiyatının mistizmini Joseph Conradın serüvenci ruhuyla harmanlayarak okurlara eşsiz bir edebiyat deneyimi sunuyor. Kolombiyanın en önemli romancılarından biri kabul edilen Juan Gabriel Vasquezden etkileyici bir roman.

Emeği Geçenler

Yazar   : Juan Gabriel Vasquez
Çevirmen   : Süleyman Doğru

Satış

19.00
Liste Fiyatı : 19.00
Kazancınız : 0.00
Miktar :  
Adet
 Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %0 indirim